Mirësevini në Berla Bio Beauty

Tiranë, Albania

Eye Make Up Brush – Brow Definer

Eye Make Up Brush – Brow Definer

1290 L

Seti yne vjen me 6 furca te dizenjuar per makiazhin me perfekt qe keni enderruar ndonjehere!

Te gjitha furcat jane te prodhuara me fibra sintetike te nje cilesie shume te larte.
Fijet jane super te buta dhe te lemuara dhe mund te perdoren mme produkte te lengshme dhe te thata.
Jane shume te lehta per tu pastruar!

Share this product

Eye Make Up Brush Essential Set

Secila furce ka funksionin e saj per tju ndihmuar ju te perzieni, te vizatoni dhe te mbushni hijezimin e kapakut dhe vetullave.
Te gjitha furcat jane te prodhuara me fibra sintetike te nje cilesie shume te larte.
Fijet jane super te buta dhe te lemuara dhe mund te perdoren mme produkte te lengshme dhe te thata.
Jane shume te lehta per tu pastruar!

Additional information

Color

Blue, Red, Yellow

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Eye Make Up Brush – Brow Definer”

Your email address will not be published.