Mirësevini në Berla Bio Beauty

Tiranë, Albania

Blending Pearl Make Up Sponge – BLACK

Blending Pearl Make Up Sponge – BLACK

1600 L

+ Latex Free

Sfungjeri Bestseller, i dezenjuar ne menyre te vecante me sfungjer te bute pa Lateks per perhapjen e makiazhit te thate e te lengshem.

Share this product

Sfungjeri Bestseller, i dezenjuar ne menyre te vecante me sfungjer te bute pa Lateks per perhapjen e makiazhit te thate e te lengshem. Sfungjeri behet me i bute dhe zmadhohet kur perdoret i lagur.
Maja e holle eshte perfekte per zonat e veshtira si dhe per te korrigjuar perhapjen.

Pjesa e harkuar ben nje perhapje natyrale dhe pjesa e sheshte eshte per nje mbulim maksimal.

Perdorimi: per nje rezultat perfekt lageni sfungjerin dhe pastaj shtrydheni mire.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blending Pearl Make Up Sponge – BLACK”

Your email address will not be published.