Mirësevini në Berla Bio Beauty

Tiranë, Albania

Healthy Glow Serum Infused Liquid Foundation – LIGHT

Healthy Glow Serum Infused Liquid Foundation – LIGHT

2900 L

+ Concealer+ SPF 30 + Vitamine E/B
Fondantina perfekte per lekuren tuaj vjen e kompletuar me serum, korrektor,pa vajra, gjysem mat me mbulim mesatar deri ne te plote dhe me mbrojtje SPF 30.
Aplikoni nje shtrese te dyte si korrektor.
Formulimi me serum siguron mbrojtje, hidratim dhe fytyre plot shkelqim gjate gjithe dites.

Share this product

Healthy Glow Serum Infused Liquid Foundation+ Concealer+ SPF 30 + Vitamine E/B

Fondatina dhe korrektori juaj perfekt per perdorim te perditshem eshte nje produkt pa vajra, i lehte, gjysem mat i ndertuar per mbulim mesatar deri ne te plote ,me mbrojte SPF 30.

Aplikoni nje shtrese te dyte si korrektor. Formula e pasur me serum siguron mbrojtje dhe shkelqim te lekures qe zgjat gjate gjithe dites. Serumi i infuzuar i formuluar me niacinamide ndihmon ne minimizimin e poreve te zmadhuara, promovon elasticitetin e lekures, permireson tonin e lekures dhe lufton plakjen

Ajo siguron lekure te shendetshme me shkelqim gjate dites. Vitaminat B dhe E ofrojne antioksidante qe mbrojne lekuren nga ndotesit dhe demtimet UV. SPF 30 ndihmon ne parandalimin e plakjes se parakohshme te lekures te shkaktuar nga dielli perfshire rrudhat, varjen dhe njollat e moshes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Healthy Glow Serum Infused Liquid Foundation – LIGHT”

Your email address will not be published.