Mirësevini në Berla Bio Beauty

Tiranë, Albania

Eye Makeup Brush – Essential Set

Eye Makeup Brush – Essential Set

5200 L

Share this product

Eye Make Up Brush Essential Set.

Seti yne vjen me 6 furca te dizenjuar per makiazhin me perfekt qe keni enderruar ndonjehere!

Secila furce ka funksionin e saj per tju ndihmuar ju te perzieni, te vizatoni dhe te mbushni hijezimin e kapakut dhe vetullave.

Te gjitha furcat jane te prodhuara me fibra sintetike te nje cilesie shume te larte.

Fijet jane super te buta dhe te lemuara dhe mund te perdoren mme produkte te lengshme dhe te thata.

Jane shume te lehta per tu pastruar!

Seti perfshin 6 furca

B211 Fluffy Blending

B212 Basic Eyeshadow

B213 Crease Blending

B214 Shadow Smudger

B215 Pencil Brush

B216 Brow Definer

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Eye Makeup Brush – Essential Set”

Your email address will not be published.