Mirësevini në Berla Bio Beauty

Tiranë, Albania

Healthy Glow Serum Infused Liquid Foundation – LIGHT 5ml

Mini Bottle Healthy Glow Serum Infused Liquid Foundation – LIGHT 5ml

Healthy Glow Serum Infused Liquid Foundation – LIGHT 5ml

590 L

+ Concealer+ SPF 30 + Vitamine E/B 5ml
Fondantina perfekte per lekuren tuaj vjen e kompletuar me serum, korrektor,pa vajra, gjysem mat me mbulim mesatar deri ne te plote dhe me mbrojtje SPF 30.
Aplikoni nje shtrese te dyte si korrektor.
Formulimi me serum siguron mbrojtje, hidratim dhe fytyre plot shkelqim gjate gjithe dites.

Share this product

Mini Healthy Glow Serum Infused Liquid Foundation+ Concealer+ SPF 30 + Vitamine E/B
Fondatina dhe korrektori juaj perfekt per perdorim te perditshem eshte nje produkt pa vajra, i lehte, gjysem mat i ndertuar per mbulim mesatar deri ne te plote ,me mbrojte SPF 30
Aplikoni nje shtrese te dyte si korrektor. Formula e pasur me serum siguron mbrojtje dhe shkelqim te lekures qe zgjat gjate gjithe dites. Serumi i infuzuar i formuluar me niacinamide ndihmon ne minimizimin e poreve te zmadhuara, promovon elasticitetin e lekures, permireson tonin e lekures dhe lufton plakjen
Ajo siguron lekure te shendetshme me shkelqim gjate dites. Vitaminat B dhe E ofrojne antioksidante qe mbrojne lekuren nga ndotesit dhe demtimet UV. SPF 30 ndihmon ne parandalimin e plakjes se parakohshme te lekures te shkaktuar nga dielli perfshire rrudhat, varjen dhe njollat e moshes

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Healthy Glow Serum Infused Liquid Foundation – LIGHT 5ml”

Your email address will not be published.