Mirësevini në Berla Bio Beauty

Tiranë, Albania

Bubblegum

Velvetcreme Matte Liquid Lipstick - Bubblegum

Bubblegum

1790 L

Velvetcreme Matte Liquid Lipstick

Buzekuqi juaj i lengshem Water Proof & VEGAN!
Shume ushqyes, i lehte, i rehatshem ne buze dhe nuk transferohet ne maske apo veshje.
Nese jeni duke kerkuar nje buzekuq qe zgjat gjate, me shume pigment dhe me nje mbulim te lemuar mat, atehere ky eshte i duhuri!
Vjen prane jush ne 18 ngjyra spektakolare!

Share this product

Velvetcreme Matte Liquid Lipstick – Bubblegum

Buzekuqi juaj i lengshem Water Proof & VEGAN!
Nese jeni duke kerkuar nje buzekuq qe zgjat gjate, me shume pigment dhe me nje mbulim te lemuar mat, atehere ky eshte i duhuri!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bubblegum”

Your email address will not be published.