Mirësevini në Berla Bio Beauty

Tiranë, Albania

Rreth Berla Bio Beauty

BERLA u krijua si rezultat i nje deshire te hershme per te sjelle nje shkendije te se bukures ekuatoriale prane te gjitha femrave shqiptare dhe jo vetem. Gjithmone kam admiruar qasjen e femrave ne Malajzi e Singapor ne drejtim te mirembajtjes dhe permiresimit te pamjes se tyre me produkte teresisht bimore, perberesit e te cilave gjenden aq lehtesisht ne xhunglat e tyre tropikale.

BERLA vjen prane te gjithave ju, me produkte kozmetike vegane, te patestuara ne kafshe,pa parabene apo konservante te demshem. Ju meritoni jo vetem me te bukuren por edhe me te sigurten. Ne jua premtojme te dyja keto pasi ne bazohemi tek ajo qe nuk deshton kurre, tek NATYRA – burimi i jetes.